turizm programları

Desel Otel.

Desel Otel anlaşmalı olduğunuz otelleri web siteniz üzerinden online olarak satabilmenize olanak sağlayan bir yazılımdır. Program üzerinden her türlü kontenjan takibi, deathline, stop sale işlemlerinizi kontrol edebilir, anlaşmalı otelleriniz ile ilgili tüm bilgileri anında web sitenize girebilir, satışa açabilir veya kapatabilirsiniz.

Desel Otel ayrıca size alt acentalar açma olanağıda sunmaktadır. Bu sayede diğer alt acentalar da size ait web sitesi üzerinden satış yapabileceklerdir. Alt acentalar kendilerine ait sayfadan satışlarını takip edebilecek ve komisyon oranlarını anında görebileceklerdir. Geniş kapsamlı sorgulama menuleriyle rezervasyonlarının durumlarını kontrol edebilecekdir. Sizde bu arada siteye girişleri ve satışları anında görebileceksiniz.

Geniş kapsamlı yönetim paneli sayesinde otel fiyatlarını ister günlük ister haftalık istersenizde belirtilen tarih aralıkları arasında oluşturabilirsiniz. Kredi kartları menusunden istediğiniz kredi kartına istediğiniz oranda taksit imkanı sunarak, dilediğiniz indirim oranlarını verebilirsiniz.

Desel Otel programının geniş kapsamlı yönetim panelinin online demo versiyonunu görmek ve kullanmak için lütfen bizimle temasa geçiniz. En kısa sürede size kullanıcı adı ve parolanız gönderilecektir.

Desel Tur.

Acentanız tarafından düzenlenen veya alt acentası olduğunuz kuruluşların tur programlarını anında web siteme nasıl yükleyebilirim veya üstünde nasıl değişiklik yapabilirim diye düşünüyorsanız DeselTUR tam size göre program. DeselTUR sayesinde Web sitesinden tur yayınlamak hiç bu kadar kolay olmamıştır.

DeselTUR sayesinde, hazırladığınız turları web sitenize eklemek veya üstlerinde değişiklik yapmak, istediğiniz anda turu yayından kaldırmak, fiyat veya tur programında değişiklik yapmak sadece dakikalar içinde olacaktır.

DeselTUR programı kullanılışı açısından da oldukça basittir. Word programını kullanabilen herkez DeselTUR programını kullanabilir.Başvuru formu sayesinde tura başvurmak isteyen müşterilerinizden online başvuru formu alabilirsiniz.

Detaylı program açıklamaları ve fiyat bilgisi ekranının yanında, tur resimlerinizi gösterbilmek için kolay kullanımlı resim yükleme seçeneğide DeselTUR’un özellikleri arasında bulunmaktadır.